052-7731373

השוואת ביטוח רכב

car-1149997_1920

ביטוח הרכב נדרש לחידוש מדי שנה, אולם רבים לא מודעים לזכותם לשנות ולעבור בין חברות הביטוח והפוליסות השונות גם במהלך תקופת הביטוח, ללא צורך בהמתנה לסיום השנה. חברות הביטוח מוסיפות לחדש ולעדכן את התכניות הביטוחיות, ליצור פוליסות מותאמות אישית, וככלל מבינות כי ביטוח אינו מוצר מדף.

מאחר ועלות ביטוח הרכב נשענת על היקף הסיכון שמייצר המבוטח, הפחתת הסיכון מהווה גם כלי להורדת מחירי הביטוח, מה שניתן היה לראות בעת משבר הקורונה, כאשר עובדים רבים עברו לעבודה מן הבית, מיעטו בנסיעות לצרכים אישיים, וגם היקף התאונות ברמה הסטטיסטית הארצית צנח פלאים.

כיצד נרכוש ביטוח רכב מוזל?

ביטוח הרכב מושפע מערך הרכב המבוטח ונתוני הנהג.

לפני הבחינה של אופי והיקף השימוש ברכב חשוב לדעת כי נהג בוגר יותר, בעל וותק נהיגה על הכביש, שאינו מחזיק בהיסטוריה של תאונות דרכים ותביעות כנגד חברת הביטוח- יהווה מבחינת חברת הביטוח סיכון מופחת שיבוא לידי ביטוי בעלות הפוליסה הכוללת.

פרמטר יחסי חשוב נוסף הוא עלות ההשתתפות העצמית הנקובה בפוליסה. קיים יחס ישיר בין עלות פוליסת ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף לרכב, לעלות ההשתתפות העצמית שישלם המבוטח במקרה של תביעה. ככל שעלות ההשתתפות העצמית גבוהה יותר ניתן יהיה להוזיל את עלות הפוליסה, וככל שזאת תהיה נמוכה עלות הפוליסה תעלה. דווקא כאן מומלץ לזכור כי תאונות דרכים ואירועים ביטוחיים אחרים אמנם אינם דבר שבשגרה, אולם עשויות בהחלט להתרחש- ולא להתחייב לעלות גבוהה יתר על המידה של השתתפות עצמית, שתכביד במקרה של תביעת ביטוח.

השוואת מחירים

ניתן לערוך השוואת מחירים באמצעות הרשת, באתרי חברות הביטוח או באתרים חיצוניים. דרך אפקטיבית יותר להשוואת מחירי ביטוח רכב היא באמצעות סוכן ביטוח מקצועי, אשר עובד עם כל חברות הביטוח, ומיומן בהתאמת התכנית הביטוחית, ובהשגת הפוליסה הרחבה ביותר במחיר המשתלם ביותר למבוטחיו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest