052-7731373

ביטוח חיים

Portrait of happy young girl with stretched arms enjoying life

בשונה מביטוחים אחרים הנוגעים לרכוש ולבריאות ונועדו להבטיח פיצוי וכיסוי עבור המבוטח עצמו, ביטוח חיים הוא כיסוי אשר ברובו נועד להבטיח קיום בכבוד בעבור שאריו ומוטביו של המבוטח לאחר מותו.

ביטוח זה מתאים במיוחד לבעלי משפחות, אשר קיימת תלות בפרנסתם, ובראיה עתידית מביטים על כלל הסיכונים והאפשרויות, ומבקשים להבטיח את קיום יקיריהם בכל סיטואציה.

קיימים מספר סוגים ומספר מונחים הנוגעים לביטוח החיים:

ביטוח ריסק- ביטוח ריסק הוא ביטוח חיים אשר משולם בעבור הסיכון עצמו, ללא כל אלמנט של חיסכון, ובמקרה מוות בלבד מעניק קצבה קבועה או סכום חד פעמי, בהתאם לסוג הביטוח שנרכש, עבור המוטבים.

אובדן כושר עבודה- ביטוח זה כולל כיסוי מפני אירועים אשר יביאו את המבוטח למצב של אובדן כושר עבודה ונכות, כאשר במקרה כזה כספי הביטוח ישולמו ישירות למבוטח. גם ביטוח זה ניתן לרכוש בתצורת פיצוי חד פעמי או קצבה קבועה, בערך נקוב וקבוע על פי תנאי הפוליסה.

ביטוח פנסיוני- קיימות מספר תכניות הנוגעות לביטוח פנסיוני, בניהן קופת גמל וביטוח מנהלים, כאשר זה מיועד לחיסכון כספי לתקופת הגיל השלישי והיציאה משוק העבודה. תכניות אלו בחלקן כוללות אלמנט של חיסכון בלבד ובחלקן משלבות חיסכון לצד ריסק.

חשוב לדעת כי גם צעירים ללא משפחות או תלות כלכלית בהם רוכשים ביטוחי חיים, וזאת על מנת ליצור רצף ביטוחי ארוך, חיסכון רב שנים, מחירי ביטוח מוזלים יותר הניתנים לאנשים צעירים ובריאים ומבט קדימה אל שנים בהם הסטטוס המשפחתי והסיטואציה יעברו שינוי.

בין הגורמים המשפיעים על עלות פוליסת ביטוח החיים: גיל המבוטח, מצבו הבריאותי, הרגלי עישון, אורח חיים וסיכונים(ספורט אתגרי ומוטורי, תעסוקה בעלת רמת סיכון) וכמובן הסכומים המבוקשים על ידו למקרה של אירוע ביטוחי ותביעה.

מומחי סוכנות הביטוח אדלשטיין מלווים במקצועיות את הפונים והמבוטחים, בהתאמה מלאה של תכניות ביטוח חיים וכיסויים, תוך ראיית הצרכים עכשיו ובעתיד, היכולת הכלכלית והצרכים המשפחתיים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest